+48 698 684 190spyra@kancelariarpas.pl

Sprawy

Rozwodowe

Podzial

Majatku

Opieka

nad dziecmi

Alimenty

O mnie

Anna Spyra

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam aplikację radcowską. Obecnie jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, radcą prawnym z długoletnim doświadczeniem w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, które zdobyłam specjalizując się w procesach związanych z tą tematyką. W ramach dotychczas świadczonej pomocy prawnej prowadziłam spory sądowe, mediacje, sporządziłam opinie prawne, udzieliłam wielu porad prawnych, obsługiwałam przedsiębiorstwa, spółki jaki również Klientów indywidualnych.

Wśród spraw sądowych najczęściej prowadzonych przeze mnie znajdują się sprawy o rozwód i separację, sprawy o podział majątku dorobkowego małżonków, sprawy o alimenty, sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej, sprawy dotyczące zarządu majątkiem małoletniego dziecka, jak również sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, jak i gospodarczego o zapłatę, o odszkodowanie.

W pracy kładę nacisk na profesjonalne podejście do mojego Mocodawcy. Każdy klient jest dla mnie równie ważny. Model współpracy każdorazowo uzgadniam z Klientem, tak aby spełniał on oczekiwania i był w pełni funkcjonalny. Chcę, aby moja wiedza i umiejętności przyniosły Państwu jak najwięcej korzyści, dlatego też we współpracy stawiam na elastyczność oraz dopasowuję do potrzeb i oczekiwań klientów. Współpracuję z klientami na każdym etapie postępowania, aby końcowy rezultat był zgodny z jego oczekiwaniami.

O kancelarii

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, iż Kancelaria znajduje się w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Wrocławia Krzyki, nieopodal Wieży Ciśnień. Biura kancelarii zostały umieszczone na parterze, aby zagwarantować Państwu wygodę, a także łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych. Sam budynek w którym znajduje się Kancelaria jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Kancelaria jest również w pełni przygotowana do spotkań z naszymi Klientami nawet w znacznym gronie. Czeka na Państwa profesjonalna obsługa.

MIEJSCE PRZYJAZNE NIEPEŁNOSPRAWNYM

disability-symbol_318-27585

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń +48 698 684 190

Wiemy jak Ci pomoc

Ostatnie wpisy

Zarząd majątkiem małoletniego dziecka

Zarząd majątkiem małoletniego dziecka

Rodzice nie mogą bez zezwolenia sądu opiekuńczego dokonywać czynności...

„Szybki” rozwód

„Szybki” rozwód

Szybki rozwód, niemożliwe staje się możliwe. Jeżeli między małżonkami...

Aleja Kasztanowa 3 A lok. 001 - 002

53 -125 Wrocław

Phone: +48 698 684 190

Fax: +48 71 736 63 66